У Шостці відкрили головну ялинку міста

05/12/25

У Шостці відкрили головну ялинку міста. Свято відбулося напередодні Дня Святого Миколая. Дітлахи співали, танцювали, а також спілкувалися зі Святим Миколаєм. А ще у чарівному будиночку могли написати йому листи із бажаннями, які до адресата повинні доправити чарівні олені.

ТРК Акцент