У Шостці відбулося засідання виконкому + Відео

30/09/21

Учора, 29 вересня, відбулося засідання виконкому Шосткинської міськради. На ньому переглянули тариф на перевезення пасажирів у громадському транспорті. Його підвищили до 7 грн. Тариф почне діяти вже завтра, 1 жовтня.

Крім цього говорили про ситуацію із захворюваністю на Covid-19 у громаді.

«Інфекційне відділення практично повністю заповнене хворими. Останні три дні всі чотири апарати ШВЛ працюють на повну потужність. Діти хворіють то в одній школі, то в другій. Тобто вірус продовжує набирати оберти», – розповів міський голова Микола Нога.

Не оминули теми опалювального періоду. Він, за словами мера, буде складний через ціну на газ. Через суд намагаються домогтися досягти запуску котельні на підприємстві «Шостка-тепло». Простіша ситуація у селах громадах, де більшість адмінбудівель та навчальних закладів опалюються автономно і дровами.