Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

У місті стартував проєкт «Активні парки – локації здорової України» + Відео

17/09/21

ьогодні, 16 вересня, у парку Свободи у Шостці відбулося відкриття спортивної локації «Активні парки». Соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України», ініційований Президентом України Володимиром Зеленським, на Сумщині набирає обертів, і Шосткинська громада теж заявила про старт його роботи.

На урочистостях з нагоди відкриття був присутній і народний депутат України Михайло Ананченко.

– Сьогодні відкриваємо «Активний парк» в рамках Програми «Здорова Україна», ініційований Президентом. Пріоритет №1 для нашої країни – це здоров’я та життя наших громадян. Тому ми вітаємо вас і бажаємо всім шосткинцям, щоб ці парки завжди мали величезні черги! – побажав Михайло Ананченко.

Привітати шосткинців приїхав і заступник голови Сумської ОДА Олег Клименчуков:

– Активні парки це не тільки про спорт, про фізичну культуру. Це взагалі про рухову активність. Немає нічого складного взяти з собою мобільний телефон, смартфон, відсканувати той QR-код та побачити вправи і виконувати їх разом з друзями!

До привітань долучився і шосткинський міський голова Микола Нога:

– Це ініціатива Президента, ми її підтримали. І, я думаю, на цьому майданчику буде поєднуватися і спорт, і Інтернет!

Представникам спортивних організацій міста він вручив грамоти.

Голова Шосткинської райдержадміністрації Оксана Тарасюк зазначила:

– Вважаю, що, завдяки Програмі Президента «Активні парки – локації здорової України» ще більш активно наші мешканці будуть займатися спортом!

Секретар Шосткинської міської ради Анна Пилипейко запросила шосткинців:

– Активний парк відкритий для всіх охочих. Тому приходьте, займайтеся та будьте здорові!

Координатор проєкту «Активні парки – локації здорової України» у м. Шостка Олександр Чепела зазначив, що будь-яке заняття повинно починатися з розминки і провів з усіма присутніми руханку:

– Треба бути, перше – прикольним, друге – активним, третє – веселим! – давав він настанови.

Шостка інфо