Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

ТРАНСПОРТНІ ПОСЛУГИ ВІД ПІДПРИЄМЦІВ СУМЩИНИ ЗА СІЧЕНЬ 2012 РОКУ

21/02/12

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області,  сьогодні на ринку транспортних послуг Сумщини працюють 595 фізичних осіб-підприємців, які здійснюють вантажні автоперевезення та 362 фізичні особи-підприємці, що за угодами з місцевими адміністраціями виконують маршрутні пасажирські перевезення на всіх видах сполучення.

За cічень 2012 року фізичними особами-підприємцями доставлено замовникам 86,6 тис.тонн вантажів, що на 19,8% перевищує обсяги січня 2011 року. Підприємцями м.Суми та Сумського району було виконано більше чверті загального обсягу вантажоперевезень (23,0 тис.тонн), підприємцями м.Шостка та Шосткинського району доставлено замовникам 10,8 тис.тонн вантажів, м.Ромни та Роменського району – 8,9 тис.тонн, м.Охтирка та Охтирського району – 6,3 тис.тонн, Буринського – 5,6 тис.тонн, Кролевецького району –  4,3 тис.тонн, Недригайлівського – 3,7 тис.тонн, Білопільського – 3,5 тис.тонн, Тростянецького району – 3,3 тис.тонн.

Пасажирським автотранспортом фізичних осіб-підприємців за січень 2012 року перевезено 3611,1 тис. пасажирів. Слід відмітити, що найбільше пасажирів скористалися відповідними послугами в м.Суми та містах обласного підпорядкування – відповідно 1439,8 тис. та 1474,0 тис. пасажирів; на приміському та міжміському сполученнях – 697,3 тис. пасажирів. На маршрутах Сумщини приватні підприємці використовують 738 маршрутних автобусів.