Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

«Сумигаз Збут»: рахунки за газ доступні онлайн у мобільних пристроях споживачів

11/06/20

Сервіси для мобільних пристроїв дозволяють клієнтам «Сумигаз Збуту» керувати одночасно 5 особовими рахунками: завантажити рахунки та сплатити онлайн. Основна мета зробити послуги максимально доступними і комфортними для заощадження часу споживачів природного газу Сумської області.

«Наразі загальна чисельність користувачів онлайн-сервісів компанії досягла 150 тис. Паблік – акаунти 7104ua у Viber та Telegram, мобільні додатки 104Mobile забезпечують клієнтам постійний доступ до всієї інформації по домоволодінню, та надають можливість сплатити за газ одразу за п’ятьма різними особовими рахунками», – сказала директор «Сумигаз Збуту» Олена Руденко.

Для роботи з чат-ботом 7104ua необхідно бути підписаним на паблік акаунт. Для реєстрації потрібно відсканувати QR-код через месенджер, ввести Особовий рахунок, суму останньої оплати або номер лічильника.

Користувачам смартфонів мобільні додаток 104Mobile доступний для завантаження на Google Play, для користувачів iPhone додаток 104Mobile Light – на App Store.

Online-сервіси – Особистий кабінет на сайті 104.ua, паблік – акаунт 7104ua у Viber, мобільний додаток для смартфонів 104 Mobile та для iPhone 104 Mobile Light, дозволяють в будь-який зручний час не лише контролювати розрахунки за природний газ, а й проводити оплати з мінімальною комісією.