Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Ставки єдиного податку для фізичних осіб – підприємців з 1 січня 2013 року

16/01/13

Шосткинська ОДПІ  повідомляє,  що відповідно до статті 293 Податкового кодексу України, ставки єдиного податку для підприємців, які обрали І та ІІ групи спрощеної системи оподаткування, встановлюються у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. Законом України «Про державний бюджет України на 2013 рік» з 1 січня встановлена мінімальна заробітна плата в розмірі 1147 грн. на місяць. Тому, починаючи з 1 січня 2013 року платники єдиного податку першої та другої груп платитимуть єдиний податок виходячи з розміру мінімальної заробітної плати 1147 гривень. Це означає, що платник єдиного податку першої – другої групи, якому встановлена фіксована ставка податку повинен щомісяця протягом всього року сплачувати розраховану ставку: 1147 х встановлений відсоток  = єдиний податок до сплати ( грн.).

Відсоткові ставки встановлені для платників єдиного податку  третьої – шостої груп.  Це означає, що ці платники єдиного податку повинні сплачувати до бюджету певний відсоток від доходу, який визначається відповідно до статті 292 Податкового кодексу.

Ставки єдиного податку для фізичних осіб – підприємців з 1 січня 2013 року

Тому, починаючи з 1 січня 2013 року платники єдиного податку першої та другої груп платитимуть єдиний податок виходячи з розміру мінімальної заробітної плати 1147 гривень. Це означає, що платник єдиного податку першої – другої групи, якому встановлена фіксована ставка податку повинен щомісяця протягом всього року сплачувати розраховану ставку: 1147 х встановлений відсоток  = єдиний податок до сплати ( грн.).

Відсоткові ставки встановлені для платників єдиного податку  третьої – шостої груп.  Це означає, що ці платники єдиного податку повинні сплачувати до бюджету певний відсоток від доходу, який визначається відповідно до статті 292 Податкового кодексу

Інші новини