Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Стан ринку праці у Сумській області

17/10/17

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє.

• Ø У січні–вересні 2017р. статус безробітного у центрах зайнятості області отримали 21 тис.осіб. Працевлаштовано майже 11 тис. осіб, з яких 47% – жінки. Найбільше працевлаштованих – у м.Суми, Шосткинському, Конотопському та Лебединському районах. Крім того, 10 тис.осіб – проходили профнавчання, брали участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру.

• Ø На кінець вересня 2017р. на обліку у центрах зайнятості Сумщини залишалося 13,3 тис. безробітних. При цьому у базі вакансій налічувалося майже дві тисячі вільних робочих місць, з них кожне четверте – для робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного обладнання та машин, кожне шосте – для кваліфікованих робітників з інструментом, кожне сьоме – для працівників сфери торгівлі та послуг або для найпростіших професій.

• Ø Середній розмір допомоги по безробіттю у вересні 2017р. склав 1836 грн проти 1652 грн торік.