Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Співпраця з іноземним інвестором

20/08/07

Серед запрошених на нараду – заступник начальника управління Сергій СІДЛІЧЕНКО, директор ВАТ "Шосткинський міськмолкомбінат" Лариса РУДАКОВА, представник французької компанії "Bell" Жан Крістоф ГОТЬЄ, керівники ряду сільгосппідприємств області.

Власником "Шосткинського міськмолкомбінату" є французька компанія "Bell", яка займається лише виробництвом сиру. Жан Крістоф Готьє звернув увагу присутніх на тому, що компанія прийшла на український ринок на довго. Її мета – виготовлення та постачання сиру як в Україні, так і за її межами у Європі. Тож планують вкладати кошти в будівництво доїльних залів, молокопроводів для господарств-постачальників продукції, створення бази для великотоварного виробництва молока.

Керівництво заводу готове зустрічатися та заключати договори з кожним керівником окремо, вкладати інвестиції, але за гарантії, що господарство буде співпрацювати з підприємством не один рік.

За результатами зустрічі, сільгосппідприємства СВК АФ "Семенівське", СЗАТ "Маяк", СЗАТ ім. Шевченка, ПСП асоціація "Козацька", ТОВ "Вітчизна", ТОВ "Вікторія" погодилися розглянути пропозицію керівництва ВАТ "Шосткинський  міськмолкомбінат" про співпрацю.