Сьогодні у Шосткинській громаді прибирають та висаджують декоративні дерева

31/03/23

Цими днями у нашій громаді проходить толока. До прибирання на своїх територіях долучилися усі старостинські округи, наводять лад і у самій Шостці. Вийшли на толоку і представники комунальних організацій, працівники міськвиконкому.

Окрім прибирання, саджають декоративні дерева, які стануть окрасою та подарують яскраві барви місту.

Як інформує Управління житлово-комунального господарства, серед іншого у місті висаджують Сливу Цистена.

Це декоративний червонолистий кущ, або дерево з пірамідальною, частіше округлою, формою крони, з дуже гарним темно-червоним листям на тлі темно-червоного стовбура і рожевих бутонів, які замінюються білими квітами, а потім з’являються червоні плоди.

Також місто прикрасить Верба Матсуді “Тортуоза”. Це невелике деревце або чагарник з ефектною, ажурною кроною. Форма крони конічна, пізніше пірамідальна. Пагони закручені по спіралі, колір гілок оливково-жовтий, з часом змінюють забарвлення на сіро-коричневий, фісташковий. Рослина досягає 4-8 м висоти та 2,5-3,5 м (в окремих випадках 5 м) ширини. Листя вузько-ланцетне, завдовжки 5-10 см, закручені спіраллю. Колір листової пластини зелений, знизу з білуватим відтінком.

Тепер головне – вберегти насадження від вандалів.

Шостка – інфо