Шосткинців запрошують долучитися до онлайн – конкурсу “Святковий калейдоскоп”

27/11/20

Конкурс “Святковий калейдоскоп” оголошено з метою розвитку творчої активності та заохочення прояву творчої фантазії мешканцями, суб`єктами господарювання всіх форм власності, бюджетними установами та організаціями комунальної та державної форми власності, формування новорічного креативного середовища, привабливого іміджу громади

Онлайн-Конкурс проводиться в два етапи за номінаціями:

1. Перший етап онлайн-Конкурсу за номінаціями:  «Краща новорічна ілюмінація та оформлення фасадів»; «Привітання від Святого Миколая»; «Краща новорічна робота (фото, малюнки, поробки)»; «Кращий літературний твір»

.2. Другий етап онлайн-Конкурсу за номінаціями: «Моя новорічна красуня»; «Найкращий новорічний костюм»; «Як ми колядували».

Участь у онлайн-Конкурсі можуть брати суб’єкти господарювання всіх форм власності, які здійснюють свою діяльність на території Шосткинської міської територіальної громади, бюджетні установи та організації, як місцевого так і державного рівня та фізичні особи, які досягли 14 річного віку.

Для участі у онлайн-Конкурсі учасники повинні надіслати на електрону адресу відділу культури і туризму Шосткинської міської ради (shostka_konkurs@ukr.net.) наступну інформацію: ПІБ (для фізичної особи), назва установи чи організації (для юридичних осіб), визначення номінації, в якій конкурсант бажає взяти участь; фотографія або відео роботи, яке подається на конкурс; електронна адреса, контактний телефон.

Онлайн-Конкурс є культурно-мистецьким заходом і проводиться в період з 28.11.2020 року по 18.01.2021 рік:

1. Перший етап онлайн-Конкурсу за номінаціями проводиться в період з 28.11.2020 року по 24.12.2020 року:

– з 28.11.2020 року по 10.12.2020 року відповідальний структурний підрозділ – відділ культури і туризму приймає онлайн роботи за номінаціями першого етапу на електронну адресу shostka_konkurs@ukr.net;

– з 28.11.2020 року по 14.12.2020 року відповідальний структурний підрозділ – відділ культури і туризму здійснює попередню оцінку робіт (на відповідність цензурі) та передає сформовані роботи за номінаціями сектору з питань внутрішньої політики для розміщення на офіційному сайті Шосткинської міської ради;

– з 15.12.2020 року по 24.12.2020 року на офіційному сайті Шосткинської міської ради буде проходити онлайн-голосування.

2. Другий етап онлайн-Конкурсу за номінаціями проводиться в період з 25.12.2020 року по 18.01.2021 року:

– з 25.12.2020 року по 09.01.2021 року відповідальний структурний підрозділ – відділ культури і туризму приймає онлайн роботи за номінаціями другого етапу на електронну адресу shostka_konkurs@ukr.net;

– з 25.12.2020 року по 11.01.2021 року відповідальний структурний підрозділ – відділ культури і туризму здійснює попередню оцінку робіт (на відповідність цензурі) та передає сформовані роботи за номінаціями сектору з питань внутрішньої політики для розміщення на офіційному сайті Шосткинської міської ради;

– з 12.01.2021 року по 18.01.2021 року на офіційному сайті Шосткинської міської ради буде проходити онлайн-голосування.