Шосткинський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує військовозобов’язаних на військову службу у ЗCУ на офіцерських посадах

03/02/23

Шосткинський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує:

–  військовозобов’язаних(чоловіків та жінок), з числа тих, які мають досвід проходження військової служби , лідерські якості, вищу освіту не нижче рівня «бакалавр» (бакалавр , спеціаліст, магістр), віком до 45 років з бажанням проходити військову службу у Збройних Силах України на офіцерських посадах з присвоєнням первинного офіцерського звання після проходження відповідної підготовки на КППК НАСВ (Курси перепідготовки та підвищення кваліфікації Національної академії Сухопутних військ України )протягом 3-х місяців.

– військовозобов’язаних(чоловіків та жінок), рядового та сержантського складу(у тому числі які не проходили військову службу) віком до 45 років, які мають ступінь вищої освіти не нижче «бакалавр»  гуманітарного профілю, з подальшим відправленням для проходження курсу підготовки офіцерського складу у Військовому інституті Київського Національного університету ім. Т. Шевченка.

Переваги проходження військової служби:

• на високому рівні щомісячне грошове забезпечення військовослужбовців, а саме: виплати основних так додаткових видів грошового забезпечення;
  • навчання в престижних військових навчальних закладах України;
  • значно вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання з 43-х років;
  • нормований робочий тиждень з двома вихідними днями;
  • можливість отримання вищої освіти за рахунок держави;
  • забезпечення службовим житлом або виплата коштів за піднайом житла;
  • позачергове отримання житла;
  • збереження робочого місця на весь період служби;
  • можливість отримати більше 20-ти пільг не тільки на час проходження служби, а й на все життя.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до Шосткинського РТЦК та СП за адресою: м. Шостка, вул. Свободи, буд. 61, кабінет № 109, телефон 2-30-08, 7-24-58.