Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Шосткинська – в четвірці кращих з 50 громад області та у сотні кращих громад України

06/09/21

За результатами обробки наданої громадами інформації, Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформований черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч.До 20 найкращих громад Сумської області станом на 2.07.2021 р. увійшла і Шосткинська. У рейтингу Шосткинська МТГ займає четверте місце, поступаючись Тростянецькій, Конотопській та Чернеччинській.Усього по області було оцінено 50  громад.

Також опубліковано рейтинг найкращих 300 громад України.Рейтинг враховує 40 критеріальних показників та відображає інституційну привабливість громад у 2021 році. Шосткинська МТГ посіла 74 місце!

Шостка-інфо