22/03/21

З 2016 року запроваджено роботу по подачі проектів та програм регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. 2021 рік не став виключенням. Міським головою, Микола Нога, разом з депутатами Шосткинської міської радою були визначено проблемні питання, до вирішення яких планується залучити кошти ДФРР.

Структурними підрозділами виконавчого комітету було підготовлено та подано на розгляд конкурсної комісії 7 проектів:

Капітальний ремонт Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 по вул. Чернігівська, 10, в м.Шостка, Сумської області. Коригування”.

Капітальний ремонт Шосткинського дошкільного навчального закладу № 11 “Казка” по вул. Миру, 11а в м.Шостка, Сумської області.

Термомодернізація приміщень дитячої лікарні Шосткинської міської об’єднаної теритторіальної громади Сумської області по вул. Марата, 23 в місті Шостка.

Капітальний ремонт.Капітальний ремонт будівлі Воронізької амбулаторії загальної практики сімейної медицини Шосткинського районного центру первинної медичної допомоги Шосткинської районної ради Сумської області по вул. Н.-Сіверська, б.33 в смт Вороніж (коригування).

Будівництво аграрно-виробничого простору в с.Богданівка Шосткинської міської територіальної громади Сумської області.

Реконструкція приймального відділення головного лікарняного корпусу по вул. Щедріна, 1 в м.Шостка Сумської області. Коригування.

Будівництво туристичного кластеру зеленого туризму в с.Погребки Шосткинської міської територіальної громади Сумської області.

Два проекти: «Капітальний ремонт Шосткинського дошкільного навчального закладу № 11 “Казка” по вул. Миру, 11а в м.Шостка, Сумської області», «Капітальний ремонт будівлі Воронізької амбулаторії загальної практики сімейної медицини Шосткинського районного центру первинної медичної допомоги Шосткинської районної ради Сумської області по вул. Н.-Сіверська, б.33 в смт Вороніж (коригування)» схвалені Міжвідомчою комісією з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР, вимогам законодавства.

Шосткинська міська рада є активним учасником в реалізації інвестиційних проектів, завдяки яким вдалось залучити значні інвестиції в інфраструктуру громади.

Допомогу у вирішенні питань щодо подачі проектних заявок надають структурні підрозділи Сумської обласної державної адміністрації.

Постійно в цій роботі приймають участь депутати Шосткинської міської ради, депутати Сумської обласної ради. Висловлюємо слова вдячності голові Сумської ОДА, Василь Хома, за увагу до питань регіонального розвитку та членам Регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних проектів та програм, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР, які своїми голосами підтримали проєкти Шосткинської міської територіальної громади.

Заступник міського голови Ярослав Счастливцев