Щодня о 9-й годині ранку в Україні пам’ять усіх загиблих у війні українців вшановуємо загальнонаціональною хвилиною мовчання

29/08/22

Щодня на мирній українській землі гинуть воїни, які захищають територіальну цілісність та незалежність Української держави, гинуть цивільні люди, серед яких – безневинні діти.

Щодня о 9 годині ранку триває загальнонаціональна хвилина мовчання. Вшанувати пам’ять загиблих – обов’язок кожного громадянина.

Закликаємо мешканців та гостей громади не бути байдужими та виконувати загальні правила вшанування пам’яті загиблих: зупинитися, схилити голову, пом’янути невинно убієнних.

Звертаємося до батьків з проханням провести роз’яснювальні бесіди з дітьми та молоддю.

Абсолютно неприпустимою є поведінка деяких осіб під час звучання Державного Гімну чи скорботної мелодії, – коли вони продовжують рухатися у справах чи з байдужістю споживають їжу та напої, ігноруючи загальноприйняті правила.

Взиваємо до свідомості кожного! Наголошуємо на важливості дотримання правил поведінки під час виконання Державного Гімну України, зустрічі конвоїв з тілами загиблих Героїв, проведенні панахид, молебнів та віче, звучанні скорботних мелодій.

Не будьмо байдужі! Україна починається з кожного громадянина!
Слава Україні! Вічна пам’ять невинно убієнним!