Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Шановні депутати!

06/10/22

V пленарне засідання VІ сесії Шосткинської міської ради VІІІ скликання відбудеться 11 жовтня 2022 року о 14 годині в приміщенні виконавчого комітету Шосткинської міської ради за адресою: вул. Садовий бульвар, 14, каб.№ 30.

Засідання постійних депутатських комісій відбудеться:

Спільне засідання постійної депутатської комісіїз питань  економічної діяльності, планування, бюджету, фінансів та регуляторної політики (голова Шаповал О.В.), постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, навколишнього середовища, розвитку спорту та енергозберігаючих технологій (голова Тупикова Т.Б.) та постійної депутатської комісії з питань освіти,  науки, молоді  та соціального захисту населення (голова           Нікітіна І.О.) відбудеться в приміщенні виконавчого комітету Шосткинської міської ради за адресою: вул. Садовий бульвар, 14, каб.№ 36 10.10.2022 р.          о 10.00 годині.

Спільне засідання постійної депутатської комісії з питань законності, боротьби з корупцією, адміністративної реформи,  місцевого самоврядування, регламенту та депутатської етики (голова                    Непомнящий О.В.), постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, підприємницької діяльності, торгівлі та побутового обслуговування (голова Івченко О.А.) та постійної депутатської комісії з питань будівництва, комунального господарства, транспорту, зв’язку, архітектури  та земельних ресурсів (голова Трофимець М.М.)  відбудеться в приміщенні виконавчого комітету Шосткинської міської ради за адресою: вул. Садовий бульвар, 14, каб.№ 36 10.10.2022р. о 13.00 годині.