Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Шановні бджолярі Шосткинської громади!

10/09/21

Відділ розвитку агропромислового комплексу Шосткинської міської ради нагадує, що прийом документів для отримання дотації за бджолосім’ї  здійснюється до 01 жовтня 2021 року за адресою: м. Шостка, вул.. Садовий бульвар, 29, тел.. (05449) 2-02-52.

Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають до 1 жовтня поточного року наступні документи:

копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

копію рішення про державну реєстрацію потужності;

копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб’єкти господарювання);

копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);

копію паспорта громадянина України (фізичні особи);

копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті) (фізичні особи);

копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами (форма № 24 (річна) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);

довідку про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи — підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства) (видається відділом розвитку агропромислового комплексу Шосткинської міської ради).

Підставою для внесення до відомості на отримання дотації за бджолосім’ї є реєстрація потужності фізичної особи або суб’єкта господарювання, які є власниками бджолосімей, у Державному реєстрі потужностей операторів ринку. Державну реєстрацію потужності та видачу рішення про реєстрацію здійснює Шосткинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області за адресою:
 м. Шостка, вул. Каштанова, 8.