Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Роз’яснення начальника Управління праці та соцзахисту населенння щодо отримання житлових субсидій та пільг з 1 грудня 2022 року

30/11/22

Начальник Управління праці та соціального захисту населення Антоніна Наймитенко нагадує отримувачам житлових субсидій та пільг, що, починаючи з 1 грудня 2022 року, призначення житлових субсидій та пільг, прийом громадян з цих питань здійснюватиметься органами пенсійного фонду України за екстериторіальним принципом, що дозволить забезпечити право людей на допомогу в умовах, коли вони вимушено змінили своє місце проживання.

С 1 грудня жителям нашої громади з питаня надання житлових субсидій та пільг необхідно звертатися до
Сервісного центру Пенсійного фонду в м. Шостка за адресою: м. Шостка, вул. Горького,14.

Актуальним залишається зверення громадян через веб -портал електронних послуг та мобільний додаток Пенсійного фонду України.

Нагадуємо, що на опалювальний період 2022-23 років житлові субсидії призначенні автоматично та не потребують нового звернення. Тільки у разі ,якщо відбулися зміни в складі сім’ї, працевлаштування або звільнення з роботи , отримання спадку, купівля -продвж тощо, необхідно звертатися з новою заявою та декларацією вже до

!!! Для громадян, які вже отримують житлову субсидію, нічого не зміниться. Змінюється лише орган, який надалі адмініструватиме надання житлових субсидій. Громадяни, як і раніше, отримуватимуть відповідні кошти на свій банківський рахунок або через поштове відділення.