Прийом громадян 26.07.2021

26/07/21

Відбувся прийом громадян міським головою. На прийом звернулися 67 осіб з 63 питаннями різних сфер життєдіяльності міста.

Перше місце за актуальністю посіли питання житлово-комунальної сфери – 33 (52%), здебільшого громадяни  зверталися за допомогою у ремонті покрівель.

На другому місті питання архітектури та будівництва 8 (12%), соціального захисту населення – 6 (9,5%).

Також жителі громади порушили проблеми житлової політики, праці та заробітної плати, охорони здоров’я,  освіти.

Колективно звернулися члени сімей загиблих учасників АТО щодо надання транспорту для поїздки до м.Суми.

Серед громадян, що потребують соціального захисту та підтримки особа з інвалідністю, учасник війни, багатодітна родина.

Начальник загального відділу                                    Тамара ЄПИК