Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Просимо долучитися до розповсюдження серед громадян, які зараз в Донецькій області, інформації щодо важливості евакуації !

10/08/22

Донеччина наразі на межі гуманітарної катастрофи. Тривають активні бойові дії, інфраструктура зруйнована.

Люди ризикують не лише щосекунди потрапити під обстріли, а при відсутності світла, тепла, ліків та їжі взимку вижити буде непросто.

Єдиний правильний вихід – евакуація. У зв’язку з вищезазначеним Кабінетом Міністрів України оголошено повномасштабну евакуацію цивільного населення з Донецької області.

Просимо всіх небайдужих долучитися до розповсюдження серед близьких, родичів та знайомих, які залишилися проживати в Донецькій області, інформації щодо важливості евакуації з небезпечних територій.

Алгоритм дій при евакуації наступний: