Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошує грантову програму для підтримки безперервності та відновлення бізнесу

28/07/22

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошує грантову програму для підтримки безперервності та відновлення бізнесу, в межах якої надасть 50 грантів для українських МСП на загальну суму 36 мільйонів гривень.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» працює для підвищення конкурентоздатності українських малих та середніх підприємств на українському та міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Після повномасштабного вторгнення Росії в лютому, Програма зосередила свої зусилля на збереженні економічної стійкості України та відновленні української економіки, що постраждала від російської агресії.

Наразі Програма зосереджується на секторах інформаційних технологій, інжинірингу, виробництва, послуг, а також креативних індустрій. Водночас програма відкрита до заявок на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям цього запиту.

Діяльність грантоотримувача може бути зосереджена на таких потребах:

🔸

покращення бізнес-процесів і моделей;

🔸

розбудову організаційного потенціалу;

🔸

розвиток виробництва продажів,

🔸

цифрові та торгові можливості. Це включає: ІТ-рішення, розробку продукту та інновації, створення або відновлення ланцюгів поставок, посилення підготовки персоналу та забезпечення персоналом, покращення онлайн-маркетингу та просування на внутрішньому та зовнішньому ринках, підвищення конкурентоспроможності бізнесу, покращення доступу до фінансування для МСП, або подібну діяльність, що пов’язана з підтримкою безперервності та відновлення бізнесу.

📩

Грантові заявки приймаються через платформу Submittable за посиланням: https://chemonics.submittable.com/submit (до 24 липня 2023 року) Детальна інформація щодо вимог та положень – за посиланням: https://bit.ly/3PApTnD

📬

Будь ласка, надсилайте усі запитання щодо грантової програми на Grants@cepukraine.org та зазначте «APS-2022-004» у темі електронного листа. Більше інформації за посиланням http://surl.li/cnpjp