Депутати міської ради визначили суму коштів на виконання депутатських повноважень. Також народні обранці прийняли звернення до Верховної Ради з проханням заборонити або провести перереєстрацію на території України російської православної церкви.
У ході пленарного засідання, народні обранці затвердили Статут комунальногшо підприємства «Шостка-Зеленбуд». Про переспективи ровитку та роботу підприємства доповіла присутнім його новий керівник. Говорили депутатим й про механізм відшкодування коштів за придбання генераторів.
Під час сесії міської ради було запропоновано відкрити Пункт Незламності у Локотському мікрорайоні. Говорили і про облаштування додаткових Пунктів Незламності у закладах медицини та освіти. Зокрема питання розміщення таких пунктів у навчальних закладах, викликало обговорення серед народних обранців через невдоволення з боку деяких керівників шкіл міста. Також порушили питання роботи бомбосховища, яке належить «Укртелекому» і наразі зачинено.
У ході пленарного засідання депутати Шосткинської міської ради порушили питання з благоустрою вулиць міста. Зокрема говорили про Локотський мікрорайон, про необхідність ремонту пішохідного тротуару біля відділення «Нової пошти» по вул. Садовий Бульвар. Народні обранці порушили питання щодо встановлення знаку на зупинці «Пан і Пані».
Під час сесії міської ради виникла жвава дискусія з питання перейменування вулиць Шостки у рамках дерусифікації. В’ячеслав Василенко, депутат міської ради, запропонував зняти з перейменування вулицю та провулки Ватутина, яку мали назвати іменем отамана Сіверських постанців, уродженця Клишок, Пилипа Ващенка. Крім цього, була озвучена пропозиція перейменувати центральні вулиці міста на честь двох загиблих командирів 13 мотопіхотного батальйону.
Під час сесії міської ради порушили питання стосовно заохочення почесних донорів України. Конкретного рішення з даного питаня не було прийнято, але було запропоновано профільній депутатській комісії з питань медицини розробити пропозиції по стимулюванню донорів крові. Також народні обранці попросили підготувати начальнику управління освіти звіт про стан бомбосховищ та укритів в навчальних закладах громади та оприлюднити фінансові витрати на їх ремонт.
ході пленарного засідання депутати Шосткинської міської ради внесли зміни та доповнення до Комплексної Програми «Правопорядок». Крім цього, народі обранці говорили про заклади культури. Зокрема було запропоновано у найближчі терміни провести ребрединг та аудит кадрів всієї бібліотечної системи Шосткинської громади.
Депутати міської ради не продовжили термін дії договору оренди земельної ділянки ТОВ «Агрофірма «Лан», яка розташована в Локотському мікрорайоні.
Під час пленарного засідання депутати Шосткинської міської ради запропонували об’єднувати депутатські кошти для надання фінансової допомоги на лікування онкохворим мешканцям громади та тим, хто отримав поранення під час бойових дій російсько-української війни. Також було прийнято рішення про виділення одноразової матеріальної допомоги добровольчому формуванню «Нічна варта».
Бюджет 2023 року Шосткинської міської територіальної громади депутати прийняли за два тижня до кінця 2022 року. Доходна частина головного фінансового документу складає майже 674 млн грн. Під час розгляду проєкту рішення про бюджет 2023 року, у депутатів міської ради виникли суперечки щодо права підпису змін у бюджеті протягом поточного року. А саме: хто має візітувати фінансовий документ громади – голова постійної бюджетної депутатської комісії, якого наразі немає, чи дана комісія у повному її складі.