Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Про вшанування пам’яті Євгена Чернова

20/04/20

В світлі Пасхальні дні не оголошується жалоба. Але сьогодні виконком просить кожного Шосткинця схилити голову перед світлою пам’яттю кавалера ордена «За заслуги», депутата Сумської обласної ради, члена виконкому Шосткинської міської ради, директора заводу «Імпульс» Євгена Чернова.

Біль втрати тяжко відгукнеться для економічного розвитку України та міста, друзі та колеги назавжди залишать у пам’яті безумовного лідера, успішного професіонала, нескореного реформатора.
Для увічнення пам’яті Євгена Чернова пропоную назвати сквер біля заводоуправління «Імпульса», фестиваль – конкурс творчих колективів «Музика осені» та Всеукраїнський турнір з гандболу його ім’ям.