Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Про міські заходи до Дня пам’яті та примирення та до Дня Перемоги у другій світовій війні

07/05/21

План заходів  до Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги у другій світовій війні

8 травня 2021 року

(Всі заходи відбуватимуться з урахуванням протиепідемічних заходів)

09:00 Покладання квітів до Меморіалів та братський могил загиблих у Другій світовій війні:
  Шостка, Лазарівський мікрорайон
  Вовнянський старостинський округ
  Глазівський старостинський округ
  Ображіївський старостинський округ
10:00 Шостка, АРТ центр. Вулична інсталяція «Кольори травневих свят»
  Шостка, музей І.Кожедуба. Відкриття тематичної експозиції «Немеркнуче світло великого подвигу».
  Шостка, краєзнавчий музей. Відкриття тематичної експозиції «Роками ніколи пам’яті не стерти»

9 травня 2021 року

08:00 Покладання квітів до Меморіалів та братський могил загиблих у Другій світовій війні:
  Шостка: Центральний, Садовий, Локотський мікрорайон, Капсуль
  Івотський старостинський округ
  Клишківський старостинський округ
  Миронівський старостинський округ
  Ображіївський старостинський округ
  Погребківський старостинський округ
  Собицький старостинський округ
  Тиманівський старостинський округ
10:00 Шостка. Вшанування загиблих воїнів біля меморіалу захисників України у парку «Свободи». Урочиста хода пам’яті по вулиці Свободи «Спасибі, солдате, за подвиг століть, якому нема і не буде ціни». Реквієм біля меморіалу Слави «Вічний вогонь» «Уклонимось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити».
10:00 Покладання квітів до Меморіалів та братський могил загиблих у Другій світовій війні:
  Богданівський старостинський округ
  Вороніжський старостинський округ
  Каліївський старостинський округ
  Ковтунівський старостинський округ
  Маківський старостинський округ
  Собичівський старостинський округ
  Чапліївський старостинський округ
10:30 Гамаліївський старостинський округ
18.00 Грає духовий оркестр (біля фонтанів, вул. Садовий бульвар)
20:00 Шостка. Кіно просто неба біля Cinema центру «В бой идут одни «старики».