ПРАЦІВНИКАМ КРАСНОПІЛЬЩИНИ – ЗАРОБЛЕНЕ, ДЕРЖАВНИМ ВИКОНАВЦЯМ – ДОРОБОК У СКРИНЬКУ ДОБРИХ СПРАВ

21/03/18

Якщо підприємство заборгувало своїм працівникам заробітну платню, то починається територія діяльності державних виконавців.

Нещодавно працівники юстиції Сумщини стягнули зароблені кошти ще на користь 4 працівників ДП «Наумівський спиртовий завод», що на Краснопільщині, у розмірі понад 37 тисяч гривень.

Нагадаємо, з 1 квітня в усіх регіонах України почнуть діяти спеціальні штаби та мобільні групи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції, які сфокусуються на стягненні з підприємств-боржників заборгованостей із заробітної плати на користь громадян.

Юстиція – відкрита для людей!

#МінЮст #MinJust4U #ЯМП#ЯМАЮПРАВО#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО #ПЕРЕМОГА