Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Повідомлення про наміри здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

14/03/23

 Об’єднання  співвласників багатоквартирних будинків«Меліоратор»

41130, с.Миронівка, вул.. Меліораторів, буд.12, тел. (05449) 39422

e-mail: osbb.meliorator@ukr.net

Оприлюднення  інформації об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Меліоратор» (відповідно до Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності – Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130).

Доводимо до відома споживачів інформацію про наміри здійснити  зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 Наразі діють тимчасові тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які були встановлені рішенням виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 03.03.2021 року № 67 (зі змінами):

  • на центральне водопостачання –  22,50 грн. за 1 м.куб.;
  • на центральне водовідведення – 10,25 грн. за 1 м.куб.

Зауважуємо, що в умовах зростання вартості електричної енергії, виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам на виробництво послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.                                                                                            

У діючих тарифах на відповідні послуги врахована ціна на електричну енергію у розмірі 4,11 грн. за кВт. У січні 2023 року цей показник склав 6,84 грн. за кВт. Враховуючи вищевикладене, виникає необхідність коригування витрат по статті «електронегергія».

Тому, ОСББ «Меліоратор» звернулося до виконавчого комітету Шосткинської міської ради із заявою та розрахунковими матеріалами щодо коригування тарифів  на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення по статті витрат «електрична енергія».

Загальний розмір та рівень тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

Послуга Діючий тариф, грн/м³ з 01.02.2022 р. Розрахунковий тариф на 2023 рік, грн/м³
Централізоване водопостачання 22,50 32,65
Централізоване водовідведення 10,25 12,67

Приведення тарифів до економічно обгрунтованого рівня є необхідним заходом для стабільного функціонування та безперебійного забезпечення споживачів питною водою, централізованим водовідведенням.

Розуміючи соціальну напругу навколи питань тарифної політики, зменшення реальних доходів населення і платоспроможності споживачів послуг, пропонуємо розглянути питання  коригування тарифів та встановлення на рівні:  на централізоване водопостачання  в межах – 25,88 грн., на централізоване  водовідведення -12,67 грн.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб  ОСББ «Меліоратор» приймає протягом 14 календарних днів з моменту оприлюднення намірів про здійснення зміни тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення за адресою: с.Миронівка вул. Меліораторів б.12 ОСББ «Меліоратор»