Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Посадовиця із Шостки в особистому заліку увійшла до 10-ки кращих спортсменів України

29/09/21

20 -25 вересня в місті  Чорноморськ  відбулась XXII Всеукраїнська спартакіада серед регіональних збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

У спартакіаді взяли  участь команди із 17 областей України. Посадовці змагалися  в 5 видах спорту: волейбол, футзал, настільний теніс, шахи, шахмати.

Збірна команда Сумської області  в підсумковому заліку зайняла  8 місце.

Від виконавчого комітету Шосткинської міської ради з настільного тенісу та волейболу змагалися Віктор Ждаміров (волейбол) та Ірина Казуріна (настільний теніс)

За результатами  змагань  в особистому  заліку   Ірина Казуріна увійшла до 10-ки кращих спортсменів України.

Вітаємо колегу  та бажаємо  подальших перемог!