Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Полк Азов – Янголи Маріуполя #АзовВоїниСвітла

13/10/22

З метою вшанування пам’яті мужніх захисників незалежності й територіальної цілісності України,  в рамках відзначення Дня захисників та захисниць України, нагадуємо всім співгромадянам про подвиг військовослужбовців підрозділу «Азов» , які до останнього обороняли місто Маріуполь, носили один шеврон, підставляли братнє плече, і загинули, виборюючи для українців вільне незалежне життя.

Серед них четверо − уродженці Сумської області: Максим Міхлін (Асмонд), Роман Водень (Прізрак), Михайло Чупрін (Чуп), Денис Бондаренко (Юніор).

Найвища ступінь самопожертви – віддати життя за Батьківщину, битися до кінця – девіз “азовців”.

Пам’ятаємо!