Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

План заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

07/03/18

 

В Урядовому Плані заходів із виконання Угоди про асоціацію встановлюються чіткі терміни та відповідальність органів влади за виконання конкретних завдань з виконання Угоди про асоціацію.

 

Затверджений Урядом спеціальний План заходів з виконання Угоди про асоціацію, розроблений Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції разом з Мінекономрозвитку та іншими міністерствами, має на меті підвищити ефективність координації та просування євроінтеграційного процесу.

 

План заходів – це масштабний документ обсягом 1199 сторінок. У ньому сформульовані 1943 завдання, що охоплюють 27 сфер. За виконання завдань відповідальні 106 органів влади України. Кожне з цих завдань відповідає окремій статті Угоди або імплементує визначені норми права (Acquis) Європейського Союзу.

 

ino

Найбільшими розділами Плану стали ті, що визначають завдання для виконання розділу IV «Торгівля і питання пов’язані з торгівлею» та відповідають за запуск повної та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з ЄС.

План заходів повинен стати тим документом, який дозволить підвищити відповідальність виконавчої влади за виконання Угоди про асоціацію. Окрім того, зазначений план з чіткими індикаторами дозволить спростити контроль за цим процесом з боку Уряду та громадськості.

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 р. № 1106 “Про виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони”