Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Перелік суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників АТО, ООС у 2021 році

16/04/21

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1057 та від 12.07.2017 №497, Вимог до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затверджених наказом Мінветеранів від 28.12.2020 №245, встановленою граничною вартістю послуг із психологічної реабілітації на 2021 рік, затвердженою наказом Мінветеранів від 25.03.2021 №65 та враховуючи надану інформацію та підтверджуючі документи від суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації управлінням праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради  прийнято рішення щодо включення до переліку  суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації наступних закладів:

Інформацію щодо психологічної реабілітації для постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради за адресою: м. Шостка, вул. Свободи, 43А, кабінет №7 або за телефоном  7-09-27.