Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Парламент ухвалив у першому читанні антипіратський закон з євроінтеграційної “Дорожньої карти”

13/03/18

Народні депутати України ухвалили черговий закон з урядово-парламентської Дорожньої карти законодавчого забезпечення виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони на 2018 – 2019 роки.

 

За ухвалення Проекту Закону про внесення змін до статті 5 Закону України “Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних” (щодо подолання піратства та поліпшення інвестиційного клімату) №4571 проголосували 238 депутатів, повідомляється на офіційному порталі Верховної Ради.

 

Законопроект №4571 регулює правовідносини у сфері інтелектуальної власності.

 

У пояснювальній записці до законопроекту йдеться про те, що запропоновані законопроектом зміни дозволяють створити більш дієвий механізм, який регулює процес розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних.

 

Метою проекту Закону “є забезпечення правової охорони прав авторів, виконавців, виробників фонограм (відеограм), комп’ютерних програм, баз даних при розповсюдженні їх творів та виконань, подолання піратства та поліпшення інвестиційного клімату в Україні”.

 

Законопроект передбачає, що Мінекономрозвитку протягом 3 робочих днів з дня видачі контрольних марок оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті:

  • перелік найменувань примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних із зазначенням творів, зафіксованих на цих примірниках,
  • дані про заявника, щодо якого ухвалено рішення про видачу контрольних марок,
  • дату видачі контрольних марок;
  • кількість виданих контрольних марок.  

 

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада 13 березня ухвалила в першому читанні два законопроекти з євроінтеграційної “Дорожньої карти”.

 

Додамо, з урядово-парламентською Дорожньою картою законодавчого забезпечення виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони на 2018 – 2019 роки можна ознайомитися за посиланням.