Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

13/10/21

Опалювальний сезон 2021-22 розпочався на Шосткинщині з підключення об’єктів соціальної сфери.

Так, 19 лікувально-профілактичних закладів міської територіальної громади опалюються твердим паливом.

На сьогодні опалюються 15 закладів освіти Шосткинщини (з них – 3 міських та 12 сільських).

Тепло вже є у 8 клубах та 8 бібліотеках Шосткинщини. В роботі перебуває кілька об’єктів соціальної сфери громади.

Орієнтовно за даними Гідрометцентру запуск централізованого опалення по місту Шостка розпочнеться з 20-21 жовтня, за умови якщо протягом трьох діб показник середньодобової температури повітря не буде перевищувати + 8 С.