Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Оголошено конкурс на створення офіційної символіки Шосткинської міської територіальної громади

30/11/21

Відповідно до розпорядження від 30.11.2021р  №70-ОД Про конкурс на створення офіційної символіки Шосткинської міської територіальної громади

З метою збереження історичної та культурної спадщини, утвердження звичаїв і традицій народу, сприяння розвитку туризму, відповідно статті 22 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Оголосити конкурс на створення офіційної символіки Шосткинської міської територіальної громади з 01 грудня 2021 року до 30 грудня 2021 року.

2. Затвердити Положення про проведення конкурсу на створення офіційної символіки Шосткинської міської територіальної громади (додаток 1).

3. Утворити комісію з визначення переможця конкурсу на кращу офіційну символіку Шосткинської міської територіальної громади та затвердити її склад (додаток 2).