Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Оголошення про призупинення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків на території м.Шостка

18/03/21

Враховуючи запити та зауваження учасника конкурсу з ряду питань, що технічно не можуть буди усунуті до оголошеного часу проведення конкурсу та в зв’язку  з прийняттям 13.12.2020 року в другому читанні Верховною Радою України законопроекту №2458 «Про Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» (Закон направлено на підпис Президенту України), яким передбачаються зміни та доповнення до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про ринок природного газу», Законі України «Про теплопостачання», Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Наказом в.о.начальника Управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради № 09/24-02-10 від 18.03.2021р ПРИЗУПИНЕНО проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку на території м.Шостка.

При визначенні нової дати конкурсу   оголошення буде оприлюднено на офіційному сайті Шосткинської міської ради  https://shostka-rada.gov.ua.

Конкурсна комісія