Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Шосткинської міської ради Сумської області».

27/06/18

Відповідно до Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545, рішення ХVІІ сесії VІІ скликання Шосткинської міської ради від 12.04.2018 «Про утворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Шосткинської міської ради Сумської області» та з метою публічного і прозорого призначення на посади педагогічних працівників, управління освіти Шосткинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад вчителя-дефектолога, вчителя-логопеда, практичного психолога, вчителя лікувальної фізкультури комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Шосткинської міської ради Сумської області», який знаходиться за адресою: м.Шостка, вулиця Герцена, будинок 3.

Дата проведення конкурсного відбору: 25.07.2018 року.

Порядок проведення конкурсу:

• попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;
  • проведення іспиту та визначення його результатів;
  • проведення співбесіди та визначення її результатів;

визначення переможця конкурсного відбору.

Прийом та реєстрація документів від претендентів на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Шосткинської міської ради Сумської області» здійснюється з 27.06.2018 по 25.07.2018 року в управлінні освіти Шосткинської міської ради за адресою: вул. Садовий бульвар, 9, м. Шостка, Сумська область, 41100, каб. 4.

Основні вимоги до кандидатів:

– освіта:

для вчителя-дефектолога та вчителя-логопеда – вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія»;

для практичного психолога – вища психологічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Психологія»;

для вчителя лікувальної фізкультури – вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Фізичне виховання»;

– бажано стаж роботи за фахом не менше трьох років;

– професійна компетентність;

– вільне володіння державною мовою;

– володіння навичками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами;

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • копії документів про освіту;
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію трудової книжки;
  • письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

У разі невідповідності наданих документів установленим вимогам претенденти на заміщення вакантної посади до конкурсу не допускаються, про що їм буде повідомлено впродовж трьох днів управлінням освіти.

Дата проведення конкурсного відбору: 25.07.2018 року.

Порядок проведення конкурсу:

• проведення іспиту та визначення його результатів;
  • проведення співбесіди та визначення її результатів;

визначення переможця конкурсного відбору.

Основні вимоги до кандидатів:

– освіта:

– бажано стаж роботи за фахом не менше трьох років;

– професійна компетентність;

– вільне володіння державною мовою;

– володіння навичками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами;

• заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • копії документів про освіту;
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію трудової книжки;
  • письмову згоду на збір та обробку персональних даних.