Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Шосткинська дитяча лікарня » ШМР

09/03/21

Керуючись рішенням виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 03.03.2021р. № 62 «Про проведення конкурсу  на зайняття посади директора КНП «Шосткинська дитяча лікарня »

Шосткинської міської ради, виконком  Шосткинської міської  ради оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Шосткинська дитяча лікарня » Шосткинської міської ради  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я».

КНП «Шосткинська дитяча лікарня »
Шосткинської міської ради , обраних на загальних зборах трудового колективу та представників громадськості відповідного напрямку.

До складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора КНП «Шосткинська дитяча лікарня » Шосткинської міської ради входять:

–         представники органу управління;

–         представники трудового колективу, обрані на загальних зборах трудового колективу КНП «Шосткинська дитяча лікарня » Шосткинської міської ради;

–         представники громадських організацій, делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу).

Кількість членів конкурсної комісії 7 осіб.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

–        наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

–        накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення — протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

–         наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до виконавчого комітету Шосткинської міської ради (м.Шостка, вул.Садовий бульвар,14) протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення у паперовому вигляді листом у довільній формі, підписаним уповноваженою особою, із зазначенням кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії.

До листа додаються:

— від громадської організації – з метою підтвердження функціонального спрямування громадської організації та її державної реєстрації, засвідчені належним чином копії затвердженого в установленому порядку статуту громадської організації та документа про державну реєстрацію;

— від трудового колективу – копію протоколу загальних зборів трудового колективу.

Орган управління узагальнює пропозиції щодо кандидатур та приймає рішення про затвердження складу конкурсної комісії.