Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Оголошення про наміри зміни тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами (ОСББ «Меліоратор», Миронівський старостинський округ)

03/12/21

Відповідно до Порядку інформування споживачів про намір зміни тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130, повідомляє про намір змінити діючий тариф на послуги з поводження з побутовими відходами (9,30 грн. на 1 мешканця) обґрунтовується зростанням: рівня мінімальної заробітної плати, цін на паливно-мастильні матеріали та послуги сторонніх організацій.

Метою є приведення тарифів до економічно-обґрунтованого рівня, який забезпечить надання послуг з поводження з побутовими відходами на належному рівні та забезпечить своєчасний збір, вивезення сміття.

Розрахунковий тариф на послуги з  поводження з побутовими відходами становить: 95,75 грн./м.куб., 13,53 грн. на 1 мешканця.

Зауваження та пропозиції  щодо зміни тарифу на послуги з поводженням з побутовими відходами приймаються в письмовій формі протягом 14 календарних днів з дня опублікування оголошення, за адресою: вул. Меліораторів, 12 с. Миронівка 41130 Шосткинський р-н Сумська обл., або на e-mail: osbb.meliorator@ukr.net

                                                                                                                  ОСББ “Меліоратор»

03.12.2021