Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

08/04/21

ІНФОРМАЦІЯ

управління комунальної власності   про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки комунального майна

          Назва об’єкту:  

  1. Машини та механізми, що перебувають на балансі комунального підприємства «ТЕЦ-Шостка».

         Мета оцінки: визначення ринкової вартості для  оренди.

Учасникам конкурсу необхідно подати до управління комунальної власності конкурсну документацію, яка складається  з конкурсної пропозиції та підтвердних документів. До підтвердних документів належать:

заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

копія установчого документа претендента;

копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна (загальний стаж професійної діяльності з оцінки майна не менше ніж 3 роки);

письмова згода оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого Фондом державного майна;

інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).  

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з  виконанням робіт, та терміну виконання робіт (не більше 15 календарних днів).

На конверті необхідно зробити відмітку  «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності»  та від кого.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

 Прийом документів завершується  за  два  робочі  дні  до   оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою:  вул. Садовий бульвар,14, к.43, телефон для довідок (05449) 2-24-49.

Конкурс відбудеться через 5 (п’ять) календарних днів після публікації зазначеної інформації в газеті «Полісся» о 10-00 за адресою: м. Шостка, вул. Садовий бульвар,14.