Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Очільник ОВА повідомив про аварійне відключення електроенергії у Шосткинському та Сумському районах

12/10/22

Сьогодні, 12 жовтня, на 7.00 ранку в області без електропостачання лишалися 247 споживачів.

«Але наразі маємо, на жаль, ще два ворожі артилерійські прильоти з території рф по об’єктах інфраструктури. –  повідомив керівник обласної військової адміністрації Дмитро Живицький. –  У Сумському і Шосткинському районах – аварійне відключення електроенергії. Прошу з розумінням віднестися до цієї ситуації».

Очільник ОВА зазначив, що графіки віялових відключень оприлюднять, як тільки буде можливість скласти їх з технічної точки зору.

Шостка-інфо