Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Новорічне привітання міського голови м. Шостка Миколи Петровича Ноги

29/12/07

Переконаний, що нікому, крім нас самих, не вдасться зробити наше життя щасливішим, красивішим і заможнішим. Проста й очевидна істина: для того, щоб краще жити завтра, треба наполегливо працювати сьогодні. Тож віддамо належне всім, хто тримає на собі економіку міста, соціальну і житлово-комунальну сфери, торгівлю, розвиває науку, оберігає наші спокій, здоров’я і життя, засіває освітянську і культурну ниви, примножує духовні цінності.

Нам є що згадати, є чим пишатися, адже рік, що минає, приніс нові   здобутки. 2007-й був успішним для розвитку промисловості: темпи росту обсягів виробництва по місту склали 106,4%. Випущено промислової продукції на суму 580,0 млн. грн. Шостка переступила півмільярдний рубіж! Найкраще попрацювали колективи КЗ «Імпульс», ВАТ «Міськмолкомбінат», «ШЗХР», «Хлібокомбінат», ТОВ «Плюс»-лтд, «Зодіак», «Катунь».

Та, на жаль, зроблено не все, що намічалось. Тому головним нашим завданням на майбутній рік залишається зробити Шостку одним з кращих міст регіону.

У політичному плані рік, що минає, пройшов під знаком дострокових виборів нового складу Верховної Ради. І добре, що виборчі перегони не пересварили шосткинців між собою, і ми з честю виконали свій громадянський обов’язок   –   заради того, щоб всі ми разом жили в добрі, злагоді, спокої та мирі. І хоча українська проблема – брак єдності, небажання піти на розумний компроміс – поки залишається, будемо сподіватися, що в наступному році порозуміння між гілками влади стане більше і ми матимемо більше можливостей для піднесення рівня життя нашої громади.

Прийміть, шановні шосткинці і наші гості, щирі побажання міцного здоров’я, мирного неба, добробуту, сімейної злагоди, взаємної любові та поваги.

    

Шосткинський міський голова

М.П.Нога