Інформаційна програма “День”  07.05.14

У програмі дивіться про таке:

Представники політичних партій і громадських організацій підписали меморандум щодо  святкування Дня Перемоги у місті;

Віталій Ляшок, координатор Правого сектору у Шостці, запевнив, що їх організація 9 Травня буде займатиматися охороною громадського порядку разом з правоохоронними органами.

Як цього року в Шостці будуть святкувати 9 Травня;

Трудовий колектив та ветерани шосткинського казенного завода «Імпульс» відреагували на  проведення мітингу  проти призначення Євгена Чернова на посаду директора «Імпульсу»;

Міська організація профспілки працівників освіти вшановула учасників Великої Вітчизняної війни та ветеранів-ювілярів.

Виставка фоторобіт «Моя Україна», зібрала найкращі патріотичні світлини юних фотографів міста срібні та бронзові нагороди привезли шосткинські каратисти з чемпіонату світу у Харкові.