Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Національна вебплатформа центрів надання адміністративних послуг (Платформа Центрів Дія) покращить діяльність ЦНАП, а також допоможе громадянам отримувати зручні та якісні державні сервіси.

04/02/21

Мінцифра запустить Національну вебплатформу центрів надання адміністративних послуг. На засіданні Кабінет Міністрів України ухвалив відповідну Постанову. Документом передбачено, що Міністерство цифрової трансформації розробить Національну вебплатформу центрів надання адміністративних послуг (Платформу Центрів Дія) та забезпечуватиме її функціонування.

Громадяни зможуть:

• отримати інформацію про роботу ЦНАП та доступні адмінпослуги;
  • знайти на мапі найближчий ЦНАП та записатися на прийом;
  • оцінити якість послуг, надати відгуки, скарги, ідеї або пропозиції;
  • залишити заявку на працевлаштування у ЦНАП.

Працівники ЦНАП зможуть:

• проходити онлайн-курси від фахівців;
  • отримувати роз’яснення та рекомендації щодо роботи;
  • користуватися бібліотекою корисних матеріалів;
  • навчатися найкращих практик;
  • отримувати актуальні шаблони та зразки документів.

Проєкт буде реалізований за підтримки ПРООН в Україні, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) та проєкта SURGe, The Support to Ukraine’s Reforms for Governance Project, що фінансується урядом Канади.