Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Наразі загрози вторгнення на територію Сумської області немає

23/02/22

На цьому наголосив під час наради 22.02.2022 із головами депутатських фракцій та керівниками усіх силових підрозділів Сумщини голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.
Серед питань, що розглядалися в рамках наради, були: план дій для жителів області у разі військової загрози та питання територіальної оборони, розміщення блок-постів на території Сумської області − спільно представниками Нацполіції, Нацгвардії, військкоматів, СБУ (облаштування блок-постів, встановлення камер спостереження на цих блок постах); посилення заходів з безпеки охорони державного кордону з країною-агресором; забезпечення роботи територіальної оборони; питання безпеки й охорони приміщень органів державної влади.

Що робити цивільному населенню?

«Це питання я чую останнім часом по кілька разів на годину. Відповідаю: НЕ ПАНІКУВАТИ! Зберігайте спокій, ходіть на роботу, займайтесь своїми справами. Адже наразі загрози вторгнення на територію Сумської області немає, – говорив Дмитро Живицький. − На Сумщині забезпечується координація і злагодженість усіх дій між органами державної влади, правоохоронних органів та військовими! Працюємо спільно та злагоджено заради безпеки кожного мешканця Сумщини. Слідкуйте за офіційними джерелами інформації, в тому числі й за моєю офіційною сторінкою у мережі Facebook. Користуйтесь лише перевіреною інформацією і не розповсюджуйте фейки».