Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

На Шосткинщині відбувся фестиваль “Миронівські барви”

12/07/21

10 липня, пройшов фестиваль «Миронівські барви» – яскраве свято, яке об’єднало мешканців місцевої громади.

Їх привітали міський голова  Микола Нога, голова райдержадміністрації Оксана Тарасюк, депутат міської ради від партії «Слуга народу» Наталія Хукаленко, депутат Шосткинської районної ради від «Нашого краю» Володимир Пугач

«Я вітаю вас з «Миронівськими барвами» і думаю, що цей фестиваль буде розвиватися в подальшому», – зазначив міський голова.

До земляків звернувся і староста старостинського округу Петро Федорчук. Від відзначив мешканців громади, які беруть активну участь у житті округу.

Наталія Хукаленко передала слова вітання від депутата Сумської обласної ради від партії «Слуга народу» Олексія Романька, депутатів фракції «Слуга народу» Шосткинської міської ради. Вона побажала громаді процвітання, стабільності, гарних перспектив.