Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Міський голова Микола Нога: Сьогодні Україна має свою державу, але її треба захищати

24/01/20

У День Соборності України в Центрі естетичного виховання «Юність»  матерям п’яти загиблих шосткинських героїв вручили відзнаки — орден матері бійця АТО. Також відбувся святковий концерт —  інтерактивна подорож Україною, здійснити яку допомагали відомі   хореографічні колективи Шостки.

Громадську відзнаку – орден матері бійця АТО отримали цього дня матері   загиблих на Донбасі шосткинців — Івана Євдокименка, Василя  Кондратенка, Костянтина Сергієнка, Ярослава Бугаєвського та Сергія  Коворотного. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять наших   полеглих захисників.

«Сьогодні Україна має свою державу, але її треба захищати. Дехто не може  погодитися з тим, щоб ми були вільними, незалежними і процвітаючими” — зазначив міський голова Шостки Микола Нога.

Зі сторінки Миколи Ноги у Facebook

День Соборності — це нагода осмислити те, що цементує українську  державність, впевнені шосткинці, які прийшли до Центру естетичного  виховання на урочистості. Вони зазначають, що сьогодні для кожного   українця найважливіше — мати успішну, щасливу, незалежну, суверенну і   єдину країну. «Я вважаю, що це свято повинно мати велике значення для кожного українця”, — зауважує шосткинець Геннадій.

Це день, коли Україна об’єдналася в єдину, суверенну, соборну державу. Хочеться, аби її кордони завжди були цілісними «Як говорив відомий український письменник Олесь Гончар: «Бережіть собори своїх душ». Тож, на мою думку соборність — це собори душ, це наша духовність, це наші державні цінності», — підкреслює жителька міста Лариса.

Зі сторінки Миколи Ноги у Facebook

Захід пройшов у форматі інтерактивної подорожі. Учасники святкового  концерту крок за кроком складали з пазлів карту нашої держави, перемежовуючи ці дії з хореографічними композиціями у виконанні відомих  танцювальних колективів нашого міста — «Джерельця»«Шарму» та  «Сюрприризу», які виконували танці, притаманні тому чи іншому регіону
України.

Зі сторінки Миколи Ноги у Facebook

Ведуча заходу Вікторія Федоренко розповіла присутнім про неповторну  природу, історичну та культурну спадщину кожного з регіонів України. На  сцені також виступали солістки студії естрадної пісні «Мікс».

Найсумніша звістка для Шостки за останні роки — це загибель п’яти наших земляків  Наприкінці заходу солістки «Міксу» виконали державний гімн, до якого

долучилися матері загиблих героїв та глядачі. А підняті усім залом жовті та блакитні стрічки, утворили живий прапор України.