Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Молодь Шостки проти наркоманії, алкоголізму та СНІДу

03/06/11

Про руйнівний вплив наркотиків та алкоголю на здоров’я і життя людини говориться немало. Та сьогодні ніхто не будує своє життя на чужих переконаннях. Особливо молодь, яка хоче мати сучасну, достовірну інформацію про вплив негативних звичок на життя і здоров’я.
 

Шосткинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у травні провів акцію „Молодь проти наркоманії, алкоголізму та СНІДу” на базі гуртожитку хіміко-технологічного коледжу ім. І.Кожедуба.  До участі у акції були  залучені волонтери  Чернігівської міської громадської організації „Центр духовної та соціально-психологічної реабілітації „Перемога”, які провели цікаві бесіди зі студентами щодо вживання алкоголю та наркотиків, поділилися власним досвідом, наводили приклади свого минулого життя, давали поради.

Учасники акції жваво обговорювали матеріал, задавали питання. Серед них були розповсюджені листівки «Алкоголь, табак, наркотик…» та засоби контрацепції. Підлітки переглянули відеофільм «Зроби свій вибір».

Щоб мати сили долати довгу й складну життєву дорогу, молоді потрібно мати міцне здоров’я, уміти бачити красу в собі та в інших, пізнати себе й повірити в себе. Потрібно сподіватися і не відмовлятися від допомоги рідних, друзів, учителів. Але насамперед потрібно знайти власну стежку до здоров’я. Твоє життя і твоє здоров’я залежать від твого вибору.