Команда Суспільного мовлення шукає журналістів та запрошує на навчання!

06/10/21

Команда Суспільного мовлення прагне розповідати всій Україні ще більше історій про жителів громад. Тож шукає журналістів / медійників в об’єднаних територіальних громадах Харківської, Чернігівської та Сумської областей ~ людей, які б могли долучитися до нашої команди.

Команла суспільного мовлення прагне , щоб телеглядачі, радіослухачі та користувачі цифрових платформ Суспільного дізнавалися новини не лише про життя столиці чи обласних центрів, але й про життя, успіхи та виклики громад у регіонах.

У грудні 2021 року планується проведення безкоштовного двомісячного дистанційного навчання для охочих стати журналістом, а після закінчення – найкращим випускникам буде пропонуватися робота.

Команда Суспільного мовлення планує приїхати до Шосткинської громади та провести відкриту зустріч 07.10.2021 об 11:00 у коворкінгу Шосткинської центральної міської бібліотеки з усіма охочими взяти участь у навчальній програмі.

Під час зустрічі розкажуть про Суспільне мовлення та можливість долучитися до роботи з телерадіокомпанією!