Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Керівникам підприємств, установ організацій

10/06/21

Повідомляємо,  що Комунальне обласне підприємство Сумської обласної ради  «Навчально-виробничий центр» проводить навчання з питань охорони праці для посадових осіб, спеціалістів та робітників підприємств, установ, організацій  усіх форм власності.

У червні 2021 року  підприємство проводить заняття у наступних навчальних групах:
1. Загальні питання охорони праці.
2. Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання.
3. Правила технічної експлуатації теплових установок і мереж (ПТЕТУ і М).

Зазначаємо, що в період дії карантину на території України, навчання та перевірка знань проводиться дистанційно (відеозв’язок за допомогою програми Zoom).

З питання навчання звертатися за телефонами (05442) 22-10-42, 050 300 46 31.