Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Керівникам підприємств, установ організацій

25/05/21

Повідомляємо,  що Комунальне обласне підприємство Сумської обласної ради  «Навчально-виробничий центр» проводить навчання з питань охорони праці для посадових осіб, спеціалістів та робітників підприємств, установ, організацій  усіх форм власності.

З 24 травня 2021 року  підприємство починає заняття у наступних навчальних групах:

1. Загальні питання охорони праці.
2. Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті.
3. Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів, Правила експлуатації електрозахисних  засобів, Правила улаштування електроустановок (група допуску).
4. Правила технічної експлуатації теплових установок і мереж.

Зазначаємо, що в період дії карантину на території України, навчання та перевірка знань проводиться дистанційно (відеозв’язок за допомогою програми Zoom).

З питання навчання звертатися за телефонами (05442) 22-10-42, 050 300 46 31.