Керівникам підприємств, установ організацій

15/04/21

Повідомляємо,  що Комунальне обласне підприємство Сумської обласної ради  «Навчально-виробничий центр» проводить навчання з питань охорони праці посадових осіб, спеціалістів та робітників підприємств, установ, організацій  усіх форм власності.

З 19 квітня 2021 року  підприємство починає заняття у наступних навчальних групах:

1. Загальні питання охорони праці;
2. ПБЕЕС (Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів, група допуску);
3. ПТЕЕС (Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів), технологія робіт;
4. Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті;
5. Правила охорони праці під час проведення робіт з видалення дерев і пеньків у населених пунктах України. Навчання робітників з безпечного видалення кущів, дерев з використанням бензопил.

Крім того, приймаються заявки на навчання з ПТЕТУіМ (Правила технічної експлуатації теплових установок і мереж) – заняття будуть проводитись протягом квітня-вересня поточного року.

Зазначаємо, що в період дії карантину на території України, навчання та перевірка знань проводиться дистанційно (відеозв’язок за допомогою програми Zoom). Телефони (05442) 22-70-90, 050 300 46 31