Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

«Кам’янець-Подільський державний інститут» запрошує на навчання

28/12/21

НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» є навчальним закладом фахової передвищої та вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо- професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Економіка», «Економіка» спеціалізація «Економічна кібернетика», «Комп’ютерні науки», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Соціальна робота», та «Психологія» на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.), повної загальної середньої освіти (Нкл.), диплому кваліфікованого робітника, молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра.
Також на базі освітнього ступеня бакалавра, спеціаліста, магістра надається можливість здобуття другої вищої освіти без здачі ЗНО.
Навчальний заклад запрошує всіх бажаючих навчатись на денній та заочній формі здобуття освіти на державній та контрактній основі.
Зараховані на навчання до інституту (студенти з інвалідністю І-ІП груп та діти з інвалідністю до 18 років) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне харчування, цілодобова медична допомога). Студентам пенсії виплачуються в повному обсязі. В закладі встановлено міжповерховий підйомник, перехідна галерея з навчального корпусу до гуртожитку, створено безбар’єрне середовище, це дає можливість навчатись у нас особам з числа маломобільної групи населення.
Офіційний сайт: https://posek.km.ua/, сторінка Facebook:
https://www.facebook.com/posek.km.ua, Контактна особа: Комарніцька Оксана Миколаївна +380966887480.